Hijyen ve Sanitasyon Uygulamaları

Havalandırma Sistemi
Havalandırma sistemimiz, güvenilir ve filtreleme performansı yüksek hatlardan oluşmaktadır. Tamamı hijyenik klima santrallerinden oluşan sistemde dışarıdan alınan hava, aşamalı olarak temizlenmekte ve hava kalitesini kat kat yükselterek, üretim sahasında bir ameliyathane ortamı titizliği sunmaktadır. Toz filtreler ile havanın partiküler içeriği temizlemekte, hepa filtreler ile bakteri yükü uzaklaştırılmaktadır. Sistemdeki karbon filtreler aracılığıyla üretim alanı, çevresel kokulardan izole edilmektedir.

Hijyen Kontrol Turnikeleri
Hijyen turnikeleri, personel hareketinin sağlandığı üretime giriş çıkış noktalarında yerleştirilmiş hijyen bariyerleridir. Oluşturulan hijyen bariyerinde dezenfektan püskürtmeli çizme fırçalama sistemi, püskürtmeli el dezenfektanı vericileri ve ayak havuzuna yerleştirilen dezenfektan yoluyla uygulama tamamlanarak turnike sistemiyle üretim sahasına geçiş sağlanmaktadır. Sistem, üretim alanına tek yönlü geçiş oluşturarak hijyen uygulamalarının tamamının kullanılmasına, dezenfeksiyon ve sanitasyonun sağlanmasına yönelik tasarlanmıştır.

Otomatik Hava Dezenfeksiyonu
Merkezi hava sisleme ünitesiyle kısa sürede, otomatik ve emniyetli şekilde hava dezenfeksiyonu sağlanmaktadır. Günlük ve sürekli olarak yapılan hava dezenfeksiyonu hijyen kalitesi yüksek bir ortam sunmaktadır.