Ürünlerimiz

Yoğurt, peynir yemek ve ayran içmek istiyorsunuz?

Güvenerek tükettiğiniz, severek tattığınız tattırdığınız, size güzel ve geleneksel tatları hatırlatan... İlci Süt size bu değerleri yaşatacak, doğanın var ettiği haliyle ürünler sunmaktadır.


Nasıl mı?
Hızla gelişen teknolojinin etkisiyle içinde yüzlerce katkı maddesi olan ürünler yerine ninelerimizin yaptığı doğal ve taze ürünleri hangimiz özlemiyor. İşte bu özleminize cevap veren firma olmayı hedefledik. Çalışanlarımız ve bizim için önemli olan en doğal yollarla ürettiğimiz taze ürünlerimizi siz değerli tüketicilerimize sunmaktır.

17000 dekar üzerine kurulu çiftliğimizde yaklaşık olarak 6000 büyükbaş ve 7000 küçükbaş hayvanlarımızla siz değerli müşterilerimize en doğal taze ve güvenilir ortamlarda süt ve süt ürünleri üretiyoruz. Hayvanlarımızı el değmeden ve titizlikle sağmal odalarımızda süt sağım makinalarından geçirip fabrikamızda işliyor ve ev yapımı tadında el değmeden sofralarınıza ulaştırmakla kalmıyor hayvansal atıklardan ürettiğimiz elektrik ile her saniye doğaya ve insan sağlığına katkı sağlıyoruz.

Sağlığınız emin ellerde;

Çünkü bizim için öncelik sizsiniz!
Doğal taze güvenilir ve ekonomik ürünler üretmek bizim işimiz.


Güvenerek tükettiğiniz, severek tattığınız tattırdığınız, size güzel ve geleneksel tatları hatırlatan...
İlci Süt size bu değerleri yaşatacak, doğanın var ettiği haliyle ürünler sunmaktadır.


 


Ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz: